تماس جهت  عقد قرارداد مشاوره، برگزاری دوره های آموزشی یا سخنرانی 

 

    MMehdiAhmadian[aatt]Gmail[dot]com
mm.Ahmadian[aatt]aut[dot]ac[dot]ir

مسئول دفتر : ۸۸۵۸۱۷۹۸ (۰۲۱)

 ساعات تماس : ۸ صبح الی ۱۸ (روزهای غیر تعطیل)

تماس شخصی با بنده در شرایط ضروری:

۰۹۱۲۰۴۶۲۴۹۵

به دلیل مشغله‌ی کاری و حضور در برخی جلسات کاری یا دانشگاهی  قبل از تماس یک پیامک حاوی معرفی خود (صنعت/سازمان) و موضوع نیازمندی ارسال نمایید تا بتوانم در خدمت شما باشم در غیر اینصورت با تلفن دفتر تماس برقرار نمایید تا همکاران پاسخگو باشند.
عزیزانی که تمایل دارند نامه یا پیام ارسالی خود را با یک لایه امنیتی(رمزنگاری) برای بنده ارسال کنند می توانند از کلید عمومی PGP بنده(لینک) برای ارسال رمزشده نامه خود استفاده کنند. قبل از استفاده از کلید عمومی بنده می توانید برای اطمینان بیشتر از صحت این کلید، کد درهم ساز فایل مربوط به کلید بنده را با کد درهم ساز ذیل مقایسه کنید.

MD5 checksum of PGP_PublicKey_MMAhmadian.zip: 5818bc4225bdd6354b07a5a9ed3bf0af

تماس جهت  پاسخ به سوالات  مخاطبین گرامی  در سایر موارد(  مطالب وب نوشت، ادامه تحصیل، راهنمایی پایان نامه و پروژه ها و غیره)

 از طریق این صفحه می توانید با بنده در ارتباط باشید. پیشاپیش از تاخیر در پاسخ به نامه ها به دلیل مشغله زیاد عذر خواهی می کنم. از آنجایی که بسیار از سوالات مشابه است بنده به آنها در قالب یک سوال عمومی پاسخ می دهم تا برای سایر مخاطبان نیز راهگشا باشد و از تکرار سوالات مشابه خودداری شود، لذا دوستان عزیزی که تمایل ندارند پیام آنها به صورت عمومی در وبگاه یا وب نوشت منتشر شود در عنوان یا متن خود«پیام خصوصی» را بنویسند.  ضمن احترام به همه عزیزان، به مخاطبینی که سوالات از این قیبل خود را از طریق آدرس ایمیل یا دیگر شبکه های اجتماعی مطرح کنند پاسخ داده نخواهد شد.